NOVINKA na slovenskom trhu - 2 kroky pre dokonalý výsledok augmentácie

NOVINKA na slovenskom trhu - 2 kroky pre dokonalý výsledok augmentácie

NOVINKA na slovenskom trhu - 2 kroky pre dokonalý výsledok augmentácie
Kto povedal, že pooperačné podprsenky nemôžu byť sexy? Máme pre Vás v ponuke jedinečnú NOVINKU na slovenskom trhu! Jedná sa o takzvanú dvojfázovú pooperačnú starostlivosť, ktorá Vám po augmentácii - počas celej doby rekonvalescencie zabezpečí maximálne pohodlie, dlhodobý svieži pocit pokožky a zároveň dokonalý terapeutický účinok.

 PI EXTRA

PI EXTRA 35,-€ - Prvá fáza

PI UNIQUE

PI UNIQUE 50,- € - Druhá fáza

Nosenie správnej pooperačnej podprsenky vo veľkej miere ovplyvňuje celkový výsledok chirurgického zákroku. Preto je veľmi dôležité si uvedomiť, že nevhodný výber pooperačnej podprsenky môže výrazne ovplyvniť celkový výsledok augmentácie, nakoľko nesprávne zvolená podprsenka môže spôsobiť asymetriu prsníkov. Ponúkame Vám jednoduchú cestu k dokonalému výsledku augmentácie, ktorá sa skladá z dvoch krokov. Táto pooperačná starostlivosť sa nazýva Dvojfázová pooperačná starostlivosť.

V prvej fáze - ihneď po augmentácii, odporúčame nosiť podprsenku PI EXTRA. Jedná sa o výnimočne jednoduchú kompresívnu podprsenku, ktorá dokonale spĺňa všetky nároky na kompresívnu pooperačnú starostlivosť.
PI EXTRA má zapínanie na 2 rady polohovacích háčikov, je dostupná v bielej a čiernej farbe a je vyrobená z príjemného materiálu Classic Dry (72% Polyamid, 28% Elastan). Túto podprsenku odporúčame nosiť prvé 2-3 týždne po zákroku.

Pre nasledujúcu fázu - druhú fázu, bola špeciálne navrhnutá podprsenka PI UNIQUE, ktorá predstavuje vrchol doterajšieho vývoja kompresívnych podprseniek. Je vhodná pre veľmi náročné ženy, ktoré nechcú ani počas rekonvalescencie poľaviť zo svojich nárokov. Podprsenka má pohodlné zapínanie na zips a ramienka s piatimi polohami háčikov. Priedušný materiál Active Dry bráni hromadeniu vlhkosti a zároveň udržuje stálu telesnú teplotu. Tvarované košíky predurčujú PI UNIQUE na nosenie počas nasledujúcich 6 týždňov po zákroku. Dizajn tejto podprsenky však veľa napovedá aj o jej ďalšom možnom využití. PI UNIQUE je dostupná v bielej, čiernej a už aj v úžasnej ružovej farbe.