LIPOELASTIC

O LIPOELASTIC

O LIPOELASTIC

LIPOELASTIC

Spoločnosť LIPOELASTIC a.s. je popredným svetovým výrobcom kompresívnych pooperačných návlekov. V rámci Českej republiky disponuje najucelenejšou ponukou produktov s využitím v plastickej a estetickej chirurgii.

Kolekcia kompresívnych pooperačných návlekov značky LIPOELASTIC je vo viac než 70- tich krajinách sveta považovaná za jednu z najlepších na trhu. Pokiaľ k užitočným vlastnostiam a exkluzívnemu dizajnu pripočítame ešte komplexnú ponuku návlekov po všetkých typoch zákrokov, nie je to až takým veľkým prekvapením. Sortiment zahŕňa dámske návleky, body a vesty, pánske návleky, kompresívne podprsenky a pásy, návleky na tvár a ostatné návleky.

Popredné postavenie na trhu, skúsenosti s podporou marketingových nástrojov, ale takisto snaha rozšíriť si obzory viedla v roku 2014 k založeniu dcérskej spoločnosti LIPOELASTIC GmbH v Nemecku.

O spoločnosti SIKLIENKA

Spoločnosť SIKLIENKA je výhradným dodávateľom produktov LIPOELASTIC na slovenský trh. Už viac ako 20 rokov sme profesionálnym partnerom rôznych kliník a zariadení plastickej chirurgie a estetickej dermatológie na celom Slovensku. Neustále sa snažíme na náš trh prinášať niečo nové a inovatívne, aby sme zabezpečili pre Vás - našich klientov ten najvyšší štandard a najkvalitnejšie produkty. V našom produktovom portfóliu nájdete širokú ponuku produktov: silikónové prsníkové implantáty značky Eurosilicone a značky Nagor, výplňové materiály Teosyal, exkluzívnu kozmetickú radu Teoxane, pooperačné návleky a podprsenky značky LIPOELASTIC, produkty na liečbu jaziev Biodermis a rôzne ďalšie produkty, ktoré sa používajú v oblasti plastickej chirurgie a estetickej dermatológie.

Pravidelne navštevujeme sympóziá, lekárske kongresy, napr. v Paríži, Monaku, Ríme, Prahe, Viedni, atď..., kde nadväzujeme osobné kontakty s lekármi, špecialistami v rôznych odboroch medicíny a získavame prehľad o moderných postupoch a špičkových produktoch, ktoré nám pomáhajú pri dosahovaní nášho cieľa - KVALITOU ZA KRÁSOU.

www.siklienka.sk

Naše hodnoty

1

INOVÁCIE

Nenechávame sa uniesť čiastočnými úspechmi našich produktov. Neustále pracujeme na tom, aby boli ešte lepšie. Najväčšou odmenou je pre nás spokojný pacient.

2

KVALITA

Toho, ktorý tvrdil, že niečo nejde, nakoniec vždy prekonal ten, kto to urobil. Preto sa snažíme vyrábať tie najlepšie kompresívne návleky na svete v priaznivom pomere cena/efekt/dizajn.

3

KOMUNIKÁCIA

Spätná väzba od lekárov a pacientov je pre nás dôležitá. Naše produkty nevznikajú vo vákuu, my vás počúvame.