Potrebujete poradiť? Zavolajte nám.
+421 948 992 100
(Po - Pia, 8:00 - 15:00)
Potrebujete poradiť? Zavolajte nám.
  +421 948 992 100 (Po - Pia, 8:00 - 15:00)

Prepravné spoločnosti, s ktorými spolupracujeme

Vašu objednávku Vám doručí prepravná spoločnosť Packeta.

Kedy a ako dostanete svoju zásielku?

Objednávky prijaté do 10:00 expedujeme nasledujúci pracovní deň. Všetky objednávky, ktoré obdržíme po 10:00, odosielame do 2 pracovných dní. Pokiaľ je hodnota Vašej objednávky nad 100 EUR, máte od nás dopravu zadarmo.

Doprava

PACKETA

Zásielky sú doručované na Vami zvolené výdajné miesto alebo priamo k Vám domov. O tom, že je Vaša zásielka pripravená na výdajnom mieste, budete informovaní SMS správou a kódom pre jej vyzdvihnutie. Možnosti vyzdvihnutia sú v závislosti na otváracej dobe konkrétneho výdajného miesta.

VÝDAJNÉ MIESTA

Platba platobnou kartou online alebo prevodom: 3,80 EUR
Platba na dobierku: 1 EUR
Doba dodania na výdajné miesto: 24 – 48 hodín od expedície

BALÍČEK K VÁM DOMOV

Platba platobnou kartou online alebo prevodom: 4,00 EUR
Platba na dobierku: 1 EUR
Platba kuriérovi v prípade dobierky: v hotovosti alebo kartou
Doba dodania: 48 – 72 hodín od expedície

Dostupné platobné metódy

PLATOBNOU KARTOU ONLINE

Svoju objednávku môžete pohodlne zaplatiť kartou online. Pri dokončení objednávky budete presmerovaní na platobnú bránu 3D Secure payment gateway, kde vyplníte potrebné údaje o Vašej karte. Nezabudnite skontrolovať, či Vaša karta platbu online podporuje a Váš denný limit nie je prekročený.

PLATBA NA DOBIERKU

Pri platbe na dobierku platíte za Vašu objednávku až vo chvíli, keď tovar prevezmete. Cena za doručenie je nepatrne navýšená o poplatok za dobierku. Nezabudnite si skontrolovať, či Vami vybraný prepravca ponúka aj možnosť platby kartou. Viac o navýšení ceny za dobierku a možnosti platby u kuriéra nájdete tu.

PLATBA BANKOVÝM PREVODOM

V prípade platby bankovým prevodom najskôr dokončite svoju objednávku.
Číslo bankového účtu je 2945128571/1100 (Tatra banka, a.s).
IBAN je: SK4311000000002945128571
Ako variabilný symbol použite číslo Vašej objednávky, ktoré Vám príde v potvrdení o prijatí objednávky. Váš balíček bude odoslaný, akonáhle bude úhrada pripísaná na náš účet. Pokiaľ máte záujem proces urýchliť, pošlite nám potvrdenie o prevedení platby na e-mail info@lipoelastic.sk, aby sme mohli Vašu objednávku vyexpedovať v najbližšom možnom termíne.

Vrátenie a výmena

Výmena tovaru bohužiaľ nie je možná. Chápeme však, že vám produkt nemusí sedieť alebo vyhovovať, v takom prípade môžete v súlade s ustanovením § 7 odstavec 6 zákona o ochrane spotrebiteľa, od jeho nákupu odstúpiť, a to do 14-tich dní od prevzatia tovaru. Následne si môžete objednať nový produkt, ktorý bude vyhovovať Vašim požiadavkám.

Tovar v neporušenom stave, s etiketou a v pôvodnom balení zašlite na adresu:
LIPOELASTIC s.r.o.
Svätoplukova 1017/18
020 01 Púchov
Slovensko

Do balíčku nezabudnite pridať vyplnený Formulár k odstúpení od zmluvy, ktorý nájdete na druhej strane Vaše faktúry. Môžete si ho vytlačiť aj tu.
Všetky ďalšie informácie o vrátení tovaru nájdete v našich obchodných podmienkach tu. Pri prijatí Vami vráteného tovaru prejde produkt najskôr kontrolou. Následne na to, pokiaľ je produkt v poriadku, vystavíme dobropis a posielame Vám peniaze naspäť. Peniaze môžete očakávať najneskôr do 21 dní od prevzatia vráteného tovaru. Vždy sa však snažíme, aby ste svoje peniaze dostali čo najskôr.

Váš email byl úspěšně přihlášen

Váš email už existuje

Při komunikaci nastala chyba, zkuste prosím přihlášení později

Váš email nebyl zadán korektně