Potrebujete poradiť? Zavolajte nám.
+421 948 992 100
(Po - Pia, 8:00 - 15:00)
Potrebujete poradiť? Zavolajte nám.
  +421 948 992 100 (Po - Pia, 8:00 - 15:00)

Prečo by ste si mali vybrať práve LIPOELASTIC?

1. Kompresívnu bielizeň pre Vás šijeme už viac ako 20 rokov

Výrobou kompresívnej bielizne sa zaoberáme už 20 rokov. Naše produkty neustále inovujeme a prispôsobujeme aktuálnym trendom tak, aby ste sa v nich cítili komfortne po celú dobu svojej rekonvalescencie.

2. Expedujeme do 48 hodín

Dbáme na to, aby ste mali správnu bandáž, na správnom mieste a v ten správny čas. Kladieme dôraz, mimo iného, aj na rýchlosť doručenia našich zásielok. Všetky objednávky štandardne odosielame do 48 hodín.

3. Excelentný zákaznícky servis

Na zodpovedanie Vašich otázok ohľadom veľkostí, voľby produktu alebo vrátenia tovaru, je pre Vás vždy pripravený náš zákaznícky tím. Kontaktovať nás môžete telefonicky, emailom, formou online chatu alebo na sociálnych sieťach.

4. Doprava nad 100 € zadarmo

Pri objednávkach v hodnote 100 € a viac, za Vás uhradíme dopravu my.

5. Špecialista na plastickú chirurgiu

Na slovenskom trhu spoločnosť LIPOELASTIC s.r.o. okrem kolekcie vlastnej bielizne distribuuje aj liposukčné prístroje značky body-jet®️ a ponúka vlastný ucelený rad starostlivosti o jazvy.

6. Ručná výroba

Celé portfólio LIPOELASTIC® pooperačnej bielizne je vyrábané ručne a je výsledkom ľudskej činnosti. Práve to robí z bandáží značky LIPOELASTIC® prémiovú značku.

7. Najširšie portfólio produktov - viac ako 100 typov bielizne

Záleží nám na tom, aby ste sa v kompresívnych bandážach cítili čo najpohodlnejšie a najpríjemnejšie. Naším hlavným cieľom je spokojný pacient. Vyrábame viac ako 100 typov bielizne, v širokej škále strihov a zapínania, aby vyhovovala každému tvaru tela.

8. Viac ako 2 000 000 spokojných zákazníkov po celom svete

Máme radosť z toho, že po celom svete má s LIPOELASTIC® bielizňou skúsenosť už viac ako 2 milióny zákazníkov. Sme hrdí na to, že náš zákaznícky servis a kvalita našich výrobkov vytvorila tak veľkú komunitu.

9. Navrhnuté v rámci spolupráce s lekármi

Všetky naše produkty sú navrhnuté v spolupráci s plastickými chirurgmi z celého sveta, ktorí LIPOELASTIC® bielizeň aktívne používajú.

10. Produkty vyrobené na Slovensku s použitím materiálov najvyššej kvality

Všetky naše materiály používané na výrobu kompresívnej bielizne sú certifikované, pochádzajú z krajín Európskej únie a sú pravidelne testované z hľadiska kompresívnych vlastností a schopností vydržať pranie po celú dobu rekonvalescencie.

11. Distribúcia do viac ako 85 krajín sveta

Naše produkty exportujeme do viac ako 85 krajín sveta. Kompresívnu bielizeň LIPOELASTIC® je tak možné zakúpiť na všetkých kontinentoch sveta.

12. Výrobky pravidelne testujeme

Potrpíme si na špičkovú kvalitu, preto naše produkty majú široké portfólio certifikátov. LIPOELASTIC® bandáže majú certifikáciu podľa CE, ISO13485: 2016 a certifikáciu OEKO-TEX® STANDARD 100 certificate, 02.0.8039 Hohenstein HTTI. Certifikáty okrem iného garantujú absenciu latexu a iných škodlivých látok.

13. Rodinný podnik

LIPOELASTIC® a.s. je česká rodinná spoločnosť, ktorú v roku 2002 založili manželia Alena a Tomáš Hradiloví. Z malého podniku s 15 zamestnancami sme sa vypracovali na popredného svetového výrobcu kompresívnej pooperačnej bielizne. Dnes, o 20 rokov neskôr, má naša spoločnosť 250 zamestnancov a stále rastieme.

14. Neustále inovujeme

Nenechávame sa uniesť dielčími úspechmi našich produktov. Centrum výskumu a vývoja neustále inovuje a pracuje na tom, aby sme boli ešte lepší. Vylepšujeme našu bielizeň k dokonalým strihom a maximálnemu pohodliu.

15. Zameriavame sa na Vaše pohodlie

Robíme všetko, čo je v našich silách, aby sme zaistili, že Vaša cesta rekonvalescenciou bude sprevádzaná tým najvyšším pohodlím. Materiál našich bandáží je dostatočne mäkký, aby bol pohodlný, ale dostatočne silný na to, aby vydržal pranie a nosenie po celú dobu pooperačnej starostlivosti. Tkanina je navrhnutá tak, aby po zákroku nedochádzalo k nepríjemným pocitom a otlakom.

Váš email byl úspěšně přihlášen

Váš email už existuje

Při komunikaci nastala chyba, zkuste prosím přihlášení později

Váš email nebyl zadán korektně