Potrebujete poradiť? Zavolajte nám.
+421 948 992 100
(Po - Pia, 8:00 - 15:00)
Potrebujete poradiť? Zavolajte nám.
  +421 948 992 100 (Po - Pia, 8:00 - 15:00)

O nás

Sme česká rodinná spoločnosť zaoberajúca sa výrobou pooperačnej bielizne, používanej po plastických a estetických zákrokoch, už od roku 2002.

Ručná výroba


Čo sa týka kvality našich výrobkov, sme nekompromisní. Všetky produkty LIPOELASTIC® sú výsledkom ručnej práce skúsených krajčírok a sú jednotlivo a veľmi dôkladne kontrolované.

Špička v obore


Z malého podniku s 15-timi zamestnancami sme sa vypracovali na popredného svetového výrobcu kompresívnej pooperačnej bielizne. Dnes, o 20 rokov neskôr, má naša spoločnosť 250 zamestnancov a stále rastieme.

Export do 85 krajín sveta


Práve vďaka práci celého dynamického tímu aktuálne expandujeme do viac ako 85 krajín sveta a patríme medzi lídrov v oblasti kompresívnej terapie. Od roku 2014 otvárame aj vlastné dcérske spoločnosti v rámci Európy. Výsadné postavenie na trhu, bohaté skúsenosti s výrobou, ale tiež snaha rozšíriť si obzory, viedla k založeniu dcérskych spoločností v Nemecku, Veľkej Británii, Holandsku, Taliansku, Rakúsku a na Slovensku.

Naše hodnoty

Inovácie

Slovo „dobré“ pre nás nie je dosť dobré. Neustále sa snažíme, aby naše výrobky boli najlepšie. Preto máme oddelenie výskumu a vývoja, ktoré vníma všemožné požiadavky a trendy na trhu. Naše produkty tak spĺňajú vysoké nároky zákazníkov a poskytujú im maximálny komfort. Najväčšou odmenou je pre nás spokojný zákazník.

Kvalita

Pri našich produktoch sa neuspokojujeme s priemerom. Našim cieľom je vyrábať bielizeň tak, aby bola čo najkomfortnejšia a spĺňala všetky kompresívne kritéria. Všetky materiály pre výrobu majú certifikáciu kvality a pochádzajú zo zemí Európskej únie.

Komunikácia

Kompresívna bielizeň vzniká vďaka spätnej väzbe našich zákazníkov a v spolupráci so skúsenými plastickými a estetickými lekármi. Naše produkty nevznikajú vo vákuu, počúvame vás. Svoju spätnú väzbu môžete napísať priamo majiteľovi spoločnosti cez záložku kontakt. Na slovenskom trhu okrem vlastnej bielizne poskytujeme komplexný balíček produktov pre vašu krásu.


Na slovenskom trhu okrem vlastnej bielizne poskytujeme komplexný balíček produktov pre vašu krásu.


Naša filozofia

„Vždy som veril, že zamestnanci sú v skutočnosti akcionári spoločnosti.

Tvoria jej základy a ovplyvňujú jej osud.

To je dôvod, prečo ich považujem za súčasť našej rodiny LIPOELASTIC®, rodiny s celosvetovým dosahom.“


Tomáš Hradil

Chairman of the Board
LIPOELASTIC a.s.

„Som obklopená mladým a dynamickým tímom, ktorý do spoločnosti prináša energiu a inovácie.

Cítim sa inšpirovaná a to mi dáva silu pracovať usilovnejšie a posúvať tak spoločnosť vpred.“Alena Hradilová

Co-Founder, Member of the Board
LIPOELASTIC a.s.


Váš email byl úspěšně přihlášen

Váš email už existuje

Při komunikaci nastala chyba, zkuste prosím přihlášení později

Váš email nebyl zadán korektně