Potrebujete poradiť? Zavolajte nám.
+421 948 992 100
(Po - Pia, 8:00 - 15:00)
Potrebujete poradiť? Zavolajte nám.
  +421 948 992 100 (Po - Pia, 8:00 - 15:00)

Prečo používať kompresívnu pooperačnú bielizeň?

Kompresívna bielizeň je podstatnou súčasťou pooperačnej starostlivosti. Rekonvalescencia bez použitia kompresívnej bielizne môže ovplyvniť výsledok zákroku, ktorý pacient alebo pacientka očakávali.

Kompresívna bielizeň napomáha procesu hojenia a vďaka tomu tak podporuje rýchlejší návrat ku každodenným aktivitám.

Kompresívne bandáže LIPOELASTIC® spĺňajú požiadavky na zdravotnícky prostriedok, a preto nosia označenie CE.


Čo zaisťuje kompresívna terapia pooperačnej bielizne?


Certifikáty kvality

OEKO-TEX

Garantuje absenciu škodlivých látok v našich výrobkoch, ktoré sú každoročne testované nemeckým skúšobným inštitútom HOHENSTEIN. Tento certifikát je zárukou kvality a bezpečnosti pre našich pacientov. Žiadne z našich podprseniek a bandáží neobsahujú latex.

ISO 9001:2001

Výrobky LIPOELASTIC boli vyrobené v zariadení, ktorého systém riadenia kvality je certifikovaný v súlade s normou ISO 13485.

CE – Prehlásenie o zhode

Výrobky LIPOELASTIC® spĺňajú požiadavky zdravotníckej smernice 93/42/EEC v platnom znení. Výrobky LIPOELASTIC® nosia označenie CE.


CLASSIC materiál

CLASSIC je označenie pre materiál, z ktorého je vyrobená väčšina produktov z portfólia LIPOELASTIC®. Jeho patentovaná a klinicky testovaná technológia je dlhodobo preverovaná odborníkmi z oblasti plastickej chirurgie. Vďaka špeciálnemu vláknu má tento materiál stabilnú a presnú kompresiu, ktorá je všeobecne považovaná za najdôležitejší parameter kompresívnych bandáží. Použité elastické mikrovlákno odvádza vlhkosť pokožky a zaisťuje príjemný chladivý účinok. Počas rekonvalescencie po zákroku sa telo prirodzene zahrieva, takže chladivý účinok pacienti oceňujú. CLASSIC je veľmi odolný proti poškodeniu aj pri pravidelnom, každodennom používaní. Príjemná jemnosť materiálu vám poskytne pocit pohodlia počas celej pooperačnej starostlivosti.


RIB materiál

Materiál vyrobený špeciálne pre LIPOELASTIC. Jeho kompresia zaisťuje obopnutie tela bez potreby dvojitého podloženia. Je veľmi komfortný na každodenné nosenie a príjemný na dotyk.


UNIQUE materiál

Na následnú pooperačnú starostlivosť odporúčame kompresívnu bielizeň z materiálu UNIQUE. Vďaka špeciálnemu materiálu odvádza vlhkosť od tela a perfektne sa tak hodí aj na pooperačnú starostlivosť v priebehu letných mesiacov. Materiál UNIQUE je doslova unikátny a na trhu plastickej chirurgie nie je inou spoločnosťou ponúkaný.


Váš email byl úspěšně přihlášen

Váš email už existuje

Při komunikaci nastala chyba, zkuste prosím přihlášení později

Váš email nebyl zadán korektně