Potrebujete poradiť? Zavolajte nám.
+421 948 992 100
(Po - Pia, 8:00 - 15:00)
Potrebujete poradiť? Zavolajte nám.
  +421 948 992 100 (Po - Pia, 8:00 - 15:00)

Recenzie doktorov

MUDr. Martin Dziuban
Chirkoz Bratislava, Inštitút zdravia a krásy FRAIS Bratislava

"Pooperačné prádlo LIPOELASTIC používam prakticky od vzniku, t.j. cca 20 rokov. Ja aj moji pacienti oceňujeme na ňom kvalitu, vysokú funkčnosť a trvácnosť a širokú paletu možností výberu podľa potrieb plastického chirurga a pacienta.”

MUDr. Jozef Fedeleš, PhD.
Yes Visage Bratislava, Klinika eveclinic Bratislava

“Kompresívne prádlo drží operačné miesto pohromade a poskytuje stabilitu. Drží kožu na nedávno tvarovaných oblastiach a umožňuje hojenie rany a zároveň obmedzuje rozsah zjazvenia. Kompresívne odevy obopínajú miesto chirurgického zákroku, čím chránia ranu pred nečistotami.”

MUDr. Juraj Gajdoš, MBA
Envy klinika Košice

“Kompresné prádlo patrí k neoddeliteľnej súčasti pooperačnej starostlivosti. Jeho správne nosenie zabezbečí redukciu opuchov a urýchlenie regenerácie tkanív po výkone. V mojej praxi využívam kompresné prádlo od spoločnosti LIPOELASTIC. Spoločnosť LIPOELASTIC patrí k špičke kompresnej starostlivosti, čo dokazuje prvotriednou kvalitou svojich výrobkov. Kvalita výrobkov a široká škála kompresívnych návlekov a podprseniek pokryje všetky zákroky plastickej chirurgie.”

MUDr. Ján Mráz
DL-CLINIC Banská Bystrica

“Kvalitným pooperačným prádlom vieme podstatným spôsobom urýchliť rekonvalescenciu a predísť prípadným komplikáciám. Preto používam prádlo od Lipoelastic. Moje skúsenosti s ním sú veľmi dobré. LIPOELASTIC ponúka naozaj široké portfólio, čo mi umožňuje výber “na mieru”, tým pádom viem pacientovi/klientovi vždy vybrať presne to, čo potrebuje po každom zákroku.”

MUDr. Lukáš Šimko, PhD.
Agel Clinic Bratislava

“Kompresívne prádlo je neoddeliteľnou súčasťou pooperačnej starostlivosti v plastickej chirurgii. Či už pri kompresii brušnej steny po rafii rozostúpeného brušného svalstva, alebo na fixáciu prsníkov po zväčšení alebo úprave. Mám skúsenosť, že pacientky prádlo nosia aj po ukončení rekonvalescencie, pretože sa v ňom cítia bezpečne a príjemne. Ja som s kvalitou materiálov, ktoré LIPOELASTIC používa veľmi spokojný a rád s ním pracujem.”

MUDr. Marek Šipka
IEM Pezinok

“S kompresívnym prádlom od LIPOELASTIC pracujem už dlhé roky. Nosenie kompresívneho pooperačného prádla považujem za veľmi dôležité, pretože môže veľmi pozitívne ovplyvniť a podporiť očakávaný výsledok zákroku.”

MUDr. Gabriel Šlárko
Yes Visage Bratislava

“Pooperačná kompresívna bielizeň je alfa a omega pooperačnej starostlivosti a po niektorých výkonoch je absolútne nenahraditeľnou súčasťou liečebného režimu. Dôraz na kvalitu spracovania prádla je pod drobnohľadom, pretože klienti v pooperačnej bielizni trávia dni a týždne. Keď sa povie pooperačné prádlo, LIPOELASTIC je značka, ktorej kvalita je overená desaťtisícmi klientov a desiatkami chirurgov. Značka na ktorej kvalitu sa spolieham pri svojej práci a odporúčam ju aj ďalším kolegom.”

Váš email byl úspěšně přihlášen

Váš email už existuje

Při komunikaci nastala chyba, zkuste prosím přihlášení později

Váš email nebyl zadán korektně