Potrebujete poradiť? Zavolajte nám.
+421 948 992 100
(Po - Pia, 8:00 - 15:00)
Potrebujete poradiť? Zavolajte nám.
  +421 948 992 100 (Po - Pia, 8:00 - 15:00)

Prečo zvoliť sťahovaciu bielizeň
od značky LIPOELASTIC?

LIPOELASTIC má takmer dve desaťročia skúseností s výrobou kompresívnej bielizne na použitie po plastických zákrokoch. Túto odbornosť preto využila pri tvorbe novej kolekcie sťahovacej bielizne LIPOELASTIC Everyday. Produkty z radu Everyday je možné nosiť aj po operácii na zlepšenie a udržanie dlhodobého výsledku plastického zákroku.

Shapewear bielizeň od LIPOELASTIC nie je riešením len po plastickom zákroku, ale ako už názov napovedá, je určená tiež na každodenné nosenie. Kolekcia sťahovacej bielizne okamžite a viditeľne vytvaruje vašu postavu, sťahuje bruško a iné nerovnomernosti na postave.


Benefity sťahovacej bielizne Everyday

 • Sťahuje oblasť brucha a bokov
 • Zoštíhľuje pás
 • Bezšvové prevedenie
 • Nie je viditeľná pod oblečením (ideálna pod šaty alebo košeľu)
 • Ľahký a vzdušný materiál
 • Príjemný materiál na dotyk
 • Pocit druhej kože

Kompresívne ACTIVE leggings

Sú vám pojmy ako zadržiavanie vody v tele, opuchnuté nohy a celulitída dobre známe? A viete o tom, že kompresia môže napomáhať s riešením týchto problémov? ACTIVE leggings z kompresívneho CLASSIC materiálu sú novinkou v portfóliu LIPOELASTIC. Sú vhodné nielen na každodenné nosenie a športové aktivity, ale aj na cestovanie.

Kompresívne ACTIVE leggings napomáhajú:

 • proti opúchaniu nôh
 • proti pocitu ťažkých nôh
 • proti zadržiavaniu vody v tele
 • proti celulitíde
 • ako pooperačná bielizeň pre pacientov trpiacich poruchami lymfatického systému
 • ako podpora krvného obehu
 • na optickému zoštíhlenie v oblasti dolných končatín
 • na potlačenie príznakov lipedému

Ak vás trápi celulitída, nezúfajte. Ide o bežný jav a stretáva sa s ním mnoho žien. Je ale prirodzené, že hľadáte spôsob, ako sa pomarančovej kože zbaviť. Prečítajte si o spôsoboch, ktorými je možné celulitídu zmierniť.

Že sa legíny nosia len na cvičenie, už dávno neplatí. Stali sa súčasťou každodenného outfitu mnohých z nás. A niet sa čo diviť! Správne zvolené legíny totiž opticky zoštíhlia a zdôraznia vaše prednosti. Patríte tiež medzi ich milovníčky? Prečítajte si, ako si vybrať legíny, ktoré vám perfektne sadnú a v ktorých si užijete pohodlie po celý deň.

Zaujíma vás, aký vplyv má hromadenie vody v tele na celulitídu a opúchanie nôh a akým spôsobom kompresívna terapia napomáha lymfatickému systému s jeho aktiváciou? Prečítajte si tento článok.


Kolekcia pre NEHO i pre ŇU

Kolekcia LIPOELASTIC Everyday sťahovacej bielizne je k dispozícii pre mužov aj ženy na formovanie dokonalej postavy.

LIPOELASTIC sťahovacie nohavičky pre ženy vo variante s vysokým alebo nízkym pásom formujú oblasť bruška a bokov, opticky zoštíhľujú postavu a sú ideálne pod šaty. Ľahký materiál je veľmi príjemný a nie je viditeľný pod oblečením.

Pánsky rad LIPOELASTIC sťahovacej bielizne vďaka kompresii formuje telo, predovšetkým v oblasti brucha a hrudníku. Pánske tričko s podpazušnými potítkami je vhodné ako sťahovacia bielizeň pod košeľu alebo tričko.

„Zmeňte to, ako vyzeráte a ako sa cítite.“

CLASSIC materiál

CLASSIC je označenie pre materiál, z ktorého je vyrobená väčšina produktov z portfólia LIPOELASTIC®. Jeho patentovaná a klinicky testovaná technológia je dlhodobo preverovaná odborníkmi z oblasti plastickej chirurgie. Vďaka špeciálnemu vláknu má tento materiál stabilnú a presnú kompresiu, ktorá je všeobecne považovaná za najdôležitejší parameter kompresívnych bandáží. Použité elastické mikrovlákno odvádza vlhkosť od pokožky a poskytuje príjemný chladivý účinok. Počas rekonvalescencie po zákroku sa telo prirodzene zahrieva, takže chladivý účinok pacienti oceňujú. CLASSIC je veľmi odolný proti poškodeniu aj pri pravidelnom, každodennom používaní. Príjemná jemnosť materiálu vám poskytne pocit pohodlia počas celej pooperačnej starostlivosti.


SECOND SKIN materiál

Tento materiál je vzhľadom na svoje perfektné vlastnosti určený predovšetkým pre kolekciu Shapewear, ale je vhodný aj pre kompresívne bandáže pri problémoch s lymfatickým systémom. Vďaka svojej prirodzenej pružnosti kopíruje pohyby tela a svalov, čím poskytuje pocit „druhej kože“. Hlavné benefity tohoto materiálu zahŕňajú vysokú odolnosť a priedušnosť, štruktúra materiálu zaisťuje rýchloschnúci efekt, ktorý poskytuje maximálne pohodlie aj pri potení.


UNIQUE materiál

Na druhý stupeň kompresívnej terapie sa používajú bandáže z materiálu UNIQUE. V letných mesiacoch je tento materiál vhodný na prvú i druhú pooperačnú fázu, a to vďaka svojím mikroklimatickým vlastnostiam. UNIQUE materiál je skrátka jedinečný a v oblasti plastickej a estetickej medicíny nemá konkurenciu.

Váš email byl úspěšně přihlášen

Váš email už existuje

Při komunikaci nastala chyba, zkuste prosím přihlášení později

Váš email nebyl zadán korektně