Potrebujete poradiť? Zavolajte nám.
+421 948 992 100
(Po - Pia, 8:00 - 15:00)
Potrebujete poradiť? Zavolajte nám.
  +421 948 992 100 (Po - Pia, 8:00 - 15:00)

4 spôsoby, ako nosiť ACTIVE leggingsDo práce, na cestovanie alebo na šport, legíny si jednoducho získali naše srdce. Tápete ale niekedy nad tým, ako zrovna kompresívne legíny so zdravotnými benefitmi premeniť v multifunkčný kúsok, ktorý využijete (skoro) pri každej príležitosti? Na sociálnych sieťach sme sa pýtali na Vaše tipy – zajímalo nás, ako ACTIVE leggings nosíte Vy. A toto boli Vaše odpovede.

 

Rýchly a elegantný outfit do práce

Každá žena zažila minimálne jedenkrát v živote situáciu, kedy stojí pred plnou skriňou a nemá čo na seba. A vy ste prišli s tipom na nadčasový, univerzálny a rýchly outfit, aby sa taký deň už nikdy neopakoval. V ACTIVE leggings sa budete celý deň cítiť nielen pohodlne, ale aj štýlovo!

Viete, že kompresívne vlastnosti ACTIVE leggings napomáhajú proti celulitíde? Celý deň, čo legíny nosíte, tak podporujete jej zmiernenie.

 

  • Váš TIP: ACTIVE leggings z pevného a nepriesvitného materiálu, voľnejšia biela košeľa, sako a k tomu biele tenisky. 

 

Cestovanie bez opuchov nôh

Mnoho z Vás nám napísalo, že sa pre Vás ACTIVE leggings stali nevyhnutným doplnkom pri cestovaní. A my absolútne rozumieme tomu prečo. Doba nepekných kompresívnych pančúch, ktoré sme obliekali na dlhé cesty autom alebo lietadlom, je už dávno preč. „Activky“ vďaka svojím kompresívnym vlastnostiam napomáhajú uľavovať od pocitu ťažkých a opuchnutých nôh, ktoré sú s mnohohodinovým cestovaním často spojené.

A ako ich kombinujeme na cesty my v LIPOELASTIC?

 

  • Náš TIP: dlhý trenčkot, šiltovka, čierne tričko a ACTIVE leggings sa dokážu zo zdravotníckej pomôcky premeniť na módneho „parťáka“, ktorého už nebudete chcieť vymeniť. 

 

Sexy na rande nebo párty

Či už vyrazíte popoludní na rande alebo večer na párty, univerzálne čierne legíny s efektom optického zoštíhlenia Vás rozhodne nesklamú. Nosíte ich so sakom, koženou bundou, k lodičkám alebo mokasínam.

 

  • Váš TIP: ACTIVE leggings, sako, lodičky, štýlový top a budete neprehliadnuteľná. Trés chic!

 

Štýlovo vo voľnom čase aj pri športe

Nespočítali by sme, koľkokrát nám v správach zaznel athleisure trend – ACTIVE leggings sú pre neho totiž ako stvorené. Nech už ste vášnivou športovkyňou alebo ste si obľúbili módu pohodlného, ale štýlového oblečenia v bežnom živote, ACTIVE leggings splnia Vaše očakávania v oboch smeroch.  

 

  • TIP: ACTIVE leggings vďaka svojím kompresívnym vlastnostiam podporujú krvný obeh a tým napomáhajú zlepšiť okysličenie tela a prekrvenie organizmu. Správne okysličenie podporuje rýchlejšie odbúravanie toxínov a kyseliny mliečnej, čo môže mať za následok menšiu svalovú únavu a jednoduchšiu regeneráciu svalov po športe.

 

Čo je to athleisure trend?

Termín athleisure vznikol kombináciou slov Athletics (šport) a Leisure (voľný čas). Za posledné dva roky vtrhol tento trend do módneho sveta a jeho význam stále rastie. Trend athleisure sa stal taktiež „uniformou“ tých, ktorí radu mesiacov pracovali z domova. V dnešných uponáhľaných časoch je pohodlie kľúčové. Rovnako dôležitý je však aj štýlový vzhľad. A athleisure trend je odpoveďou na obe požiadavky.

 


Zaujala vás táto odpoveď?
Zdieľajte to so svojimi priateľmi

Produkty spomínané v tejto odpovedi:

ACTIVE leggings
ACTIVE leggings
ACTIVE leggings
ACTIVE leggings
ACTIVE leggings
ACTIVE leggings
ACTIVE leggings
ACTIVE leggings
ACTIVE leggings
ACTIVE leggings
Bestseller
Čierna/farebná guma
Ružová/farebná guma
Tmavomodrá/farebná guma
Čierna/čierna guma

Zoštíhľujúce kompresívne legíny napomáhajúce proti zadržovaniu vody v tele, celulitíde a opuchom nôh

Skladom, Dátum odoslania: 29.05.2024
59,90 49,91 € bez DPH
Contact us
Tím LIPOELASTIC
Sme tu pre vás
Tel.: +421 948 992 100 (Po - Pia, 8:00 - 15:00)
Opýtajte sa

Váš email byl úspěšně přihlášen

Váš email už existuje

Při komunikaci nastala chyba, zkuste prosím přihlášení později

Váš email nebyl zadán korektně