Potrebujete poradiť? Zavolajte nám.
+421 948 992 100
(Po - Pia, 8:00 - 15:00)
Potrebujete poradiť? Zavolajte nám.
  +421 948 992 100 (Po - Pia, 8:00 - 15:00)

5 benefitov kompresívnych podprseniek LIPOELASTIC alebo doprajte si maximálny komfort a istotu po augmentácii prsníkovPodstúpili ste augmentáciu prsníkov a prišiel čas na výber kompresívnej pooperačnej podprsenky? V LIPOELASTIC sa ich návrhmi a výrobou zaoberáme už viac ako 20 rokov. Preto vieme, na čo sa zamerať a ako podprsenky ušiť, aby vám počas obdobia po zákroku poskytli maximálny komfort a istotu. Poďte sa s nami pozrieť na to, prečo si naše podprsenky obľúbili ženy po celom svete a čím sa líšia od ostatných „kompresiek“.

 

Vlastný tím Výskumu a vývoja nám umožňuje neustále inovovať a vyvíjať nové produkty. Vďaka spätnej väzbe zákazníčok, spolupráci so špičkovými odborníkmi na kompresívnu terapiu a plastickým chirurgom z celého sveta, vznikajú pod značkou LIPOELASTIC podprsenky, ktoré sú nielen maximálne pohodlné, ale aj štýlové. Na návrhoch sa podieľa aj Alena Hradilová, co-founder LIPOELASTIC, ktorá je sama ex-pacientkou po augmentácii prsníkov. Dobre teda vie, čo žena od svojej kompresívnej pooperačnej podprsenky potrebuje.

 

 

Naše podprsenky sú zdravotnícky prostriedok, ktoré poskytujú potrebnú medicínsku kompresiu - tú bežné kompresívne podprsenky z konfekcie nedokážu zaistiť. Vzhľadom k medicínskemu charakteru je naše pooperačná bielizeň pravidelne testovaná a ocenená radom certifikátov. Najviac hrdí sme na certifikát OEKO-TEX®, vydávaný akreditovaným nezávislým pracoviskom v nemeckom meste Hohenstein. Tento certifikát zaručuje, že všetky materiály použité pri výrobe kompresívnej bielizne, sú zdravotne nezávadné a neobsahujú žiadne škodlivé látky.

 

Počas prvých týždňov rekonvalescencie obzvlášť oceníte komfort a istotu. Preto pri návrhoch podprseniek myslíme aj na tie najmenšie detaily a využívame tieto unikátne technológie.

  • Košíčky tvarujeme teplom

Pretože vieme, že švy na bielizni môžu dráždiť pooperačné jazvy, tvarujeme košíčky našich podprseniek teplom, aby boli hladké, bez nerovností a poskytovali vám pri nosení oporu a pohodlie.

  • Podprsenky navrhujeme s predným zapínaním

Je dôležité uvedomiť si, že prvé dni po operácii prsníkov bude vaša pohyblivosť obmedzená a mimo iného vám lekár odporučí vôbec nezdvíhať paže. Zapínanie podprseniek preto umiesťujeme do prednej časti medzi košíčky, čo je oblasť, na ktorú si bez problémov sama dosiahnete.

  • Využívame unikátnu hemming technológiu

Pri šití našich podprseniek využívame unikátnu hemming technológiu, ktorú ocenia obzvlášť zákazníčky, ktoré nepreferujú zakončenie podprseniek gumou. Táto technológia umožňuje jemné zakončenie podprsenky bez švíkov, čo minimalizuje riziko podráždenia pooperačnej jazvy pod prsníkmi.

  • Textilné etikety našívame zvonku

Aby sme predišli možnému podráždeniu pokožky, našívame všetky naše textilné etikety z vonkajšej strany. Nemusíte tak mať strach, že vás bude lístoček pri nosení akokoľvek škrabať, alebo vám inak zavadzať. Vaše pohodlie je pre nás prioritou.

  • Podprsenky pre váš šijeme len z tých najpríjemnejších materiálov

Pretože kompresívne pooperačné podprsenky budete nosiť nepretržite 6-8 týždňov (viac ako 1 400 hodín!) dávame si veľmi záležať na tom, aby materiály, z ktorých podprsenky šijeme, boli maximálne príjemné. Viete, že ako jediní na trhu pre ...vás šijeme kompresívne podprsenky z bavlny?

LIPOELASTIC je česká rodinná firma, ktorá pre vás už viac ako 20 rokov navrhuje a vyrába kompresívnu bielizeň. Bielizeň exportujeme do viac ako 80 krajín sveta. Naše kompresívne podprsenky a bandáže obliekajú ženy a muži z Austrálie či Ameriky. Špičková kvalita je pre nás zásadná. Všetky podprsenky šijeme ručne v Českej a Slovenskej republike, aby sme nad ich precíznym spracovaním mali stále dohľad. A keď hovoríme, že sa zameriavame i na tie najmenšie detaily, nie je to len fráza. Každý jeden kus bielizne je pred odoslaním k vám domov skontrolovaný našimi kolegami na výstupnej kontrole, či spĺňa všetky potrebné štandardy a kritéria.

 

Kompresívne podprsenky využijete i po ukončení rekonvalescencie! Do bavlnených kúskov ako je PI special a PI super sa vďaka pohodliu, ktoré poskytujú, zamilovala hromada zákazníčok a naďalej v nich spia. PI relax sa vďaka svojej neprehliadnuteľnej farbe a zakončeniu bezšvíkovou hemming technológiou stala súčasťou mnoho fitness outfitov. A čipkovaná PI premium? Kompresívna a sexy – jedinečný kúsok na bežné denné nosenie i na rande.


Zaujala vás táto odpoveď?
Zdieľajte to so svojimi priateľmi

Produkty spomínané v tejto odpovedi:

PI super
PI super
PI super
Biela
Čierna

Podprsenka – s bezšvovými košíčkami, s vysokým obsahom bavlny, zapínaním na háčiky a očká, nastaviteľnými ramienkami a zakončením na širokú gumu

Skladom, Dátum odoslania: 28.02.2024
54,90 45,75 € bez DPH
PI special
PI special
PI special
Bestseller
Biela
Čierna

Podprsenka – s bezšvovými košíčkami, s vysokým obsahom bavlny, zapínaním na zips vpredu, nastaviteľnými ramienkami a zakončením na širokú gumu

 

 

 

Skladom, Dátum odoslania: 28.02.2024
54,90 45,75 € bez DPH
PI premium
PI premium
PI premium
Bestseller
Čierna
Krémová

Luxusná podprsenka – elegantné čipkové spracovanie, bezšvové košíčky, so zadným zapínaním na háčiky a očká

Skladom, Dátum odoslania: 28.02.2024
69,90 58,25 € bez DPH
PI relax
PI relax
PI relax
Bestseller
New
Čierna
Ružová

Kompresívna pooperačná podprsenka s bezšvovými košíčkami, nastaviteľnými ramienkami, predným zapínaním na háčiky a očká a zakončením pomocou špeciálnej hemming technólogie

Skladom, Dátum odoslania: 28.02.2024
63,90 53,25 € bez DPH
Contact us
Tím LIPOELASTIC
Sme tu pre vás
Tel.: +421 948 992 100 (Po - Pia, 8:00 - 15:00)
Opýtajte sa

Váš email byl úspěšně přihlášen

Váš email už existuje

Při komunikaci nastala chyba, zkuste prosím přihlášení později

Váš email nebyl zadán korektně