Potrebujete poradiť? Zavolajte nám.
  +421 948 992 100 (Po - Pia, 8:00 - 15:00)

Užite si pocit úľavy s kompresívnou terapiouKompresívna terapia je nevyhnutná nie len pri žilných ochoreniach a po plastickej operácii, špecifický tlak kompresie totiž oceníte aj v prípade, ak trpíte na ťažké a opuchnuté nohy!

1. Nohy v skvelej kondícii

Mali ste niekedy pocit, že namiesto nôh máte „vrecia cementu“? Potom viete, že opuchnuté a ťažké nohy dokážu ženu poriadne potrápiť. Problémy v oblasti dolných končatín sú väčšinou spôsobené zadržiavaním nadbytočnej vody v tele alebo poruchou lymfatického systému. A aj v týchto prípadoch vám môže dostatočný tlak kompresívnej terapie priniesť úľavu.

Je dokázané, že kompresia v oblasti dolných končatín podporuje činnosť lymfatického systému, pomáha proti zadržiavaniu vody v tele a môže potlačiť aj prvotné príznaky ochorenie zvaného lymfedém.

NÁŠ TIP: Pri kompresívnych legínach musí byť kompresný tlak dostatočný. Pokiaľ s kompresívnymi produktami nemáte skúsenosti, bude nutné si spočiatku na tlak zvyknúť. Tlak je základom funkčnej kompresívnej terapie, ktorú ACTIVE leggings poskytujú.

 

V prípade, že potrebujete poradiť so správnou veľkosťou ACTIVE leggings obráťte sa na nás cez online chat.

 

Pravidelné nosenie špeciálnych kompresívnych legín dokáže tiež zmierniť príznaky celulitídy. Aby boli vaše nohy v skvelej kondícii, mali by byť kompresívne legíny súčasťou vášho šatníku nie len na šport, ale tiež na každodenné nosenie.

2. Rekonvalescencia s kompresiou je cesta k perfektnému výsledku

*ilustračný obrázok

Ak plánujete plastickú operáciu, tak už určite viete, že kompresívna terapia bude neoddeliteľnou súčasťou vašej pooperačnej starostlivosti. Kompresívne bandáže napomáhajú rýchlejšiemu hojeniu, ktoré je následne menej bolestivé a s menším množstvom opuchov a podliatin. Nosením kompresívnej bielizne navyše môžete minimalizovať riziko vzniku keloidných jaziev.

Výber správnej kompresívnej bandáže po plastickom zákroku vždy konzultujte so svojím operujúcim lekárom.

 


Zaujala vás táto odpoveď?
Zdieľajte to so svojimi priateľmi

Produkty spomínané v tejto odpovedi:

ACTIVE leggings
ACTIVE leggings
ACTIVE leggings
Bestseller
Čierna
Tmavo modrá
Ružová

Zoštíhľujúce kompresívne legíny napomáhajúce proti zadržovaniu vody v tele, celulitíde a opuchom nôh

Skladom, Dátum odoslania: 11.07.2022
54,00 45,00 € bez DPH
Contact us
Tím LIPOELASTIC
Sme tu pre vás
Tel.: +421 948 992 100 (Po - Pia, 8:00 - 15:00)
Opýtajte sa

Váš email byl úspěšně přihlášen

Váš email už existuje

Při komunikaci nastala chyba, zkuste prosím přihlášení později

Váš email nebyl zadán korektně