Potrebujete poradiť? Zavolajte nám.
+421 948 992 100
(Po - Pia, 8:00 - 15:00)
Potrebujete poradiť? Zavolajte nám.
  +421 948 992 100 (Po - Pia, 8:00 - 15:00)

PI elite: Revolúcia v pooperačnej starostlivosti 

Obdobie zotavovania po operácii je kľúčové a vyžaduje si zvláštnu starostlivosť a komfort. Preto sme pre vás navrhli PI elite – pooperačnú podprsenku, ktorá je doslova „revolúciou“ v pooperačnej starostlivosti.

 

S ohľadom na každý detail

Počas celého procesu tvorby podprsenky sme brali ohľad aj na tie najmenšie detaily – od košíčkov formovaných teplom, ktoré sa dokonale prispôsobia vášmu novému poprsiu a poskytnú vám potrebnú oporu, až po špeciálnu ochranu zipsu a clean-cut zakončenie.

 

 

 

Pre vaše komfortné nosenie

Vďaka ľahko nastaviteľným ramienkam a praktickému EASY-CLIP systému pre bezproblémové zapínanie sa PI elite stane vašou nenahraditeľnou parťáčkou v čase, keď je každý pohyb citlivejší. Prvé dni po operácii budete mať obmedzenú pohyblivosť, preto má PI elite zapínanie vpredu – teda v oblasti, kam si sama bez problémov dosiahnete.

 

 

 

Špičkový materiál - ako druhá koža!

Materiál, ktorý sme vybrali pre PI elite je špičkovej kvality. Odvádza vlhkosť, je jemný na dotyk, nežmolkuje sa a zároveň je dostatočne pevný, takže vám poskytne toľko potrebnú kompresiu po zákrokoch v oblasti prsníkov. A aby toho nebolo málo, nezabudli sme ani na ružové detaily, ktoré podčiarknu vašu eleganciu a štýl.

 

 

 

 

 

Zoznámte sa s PI elite a doprajte si pooperačnú starostlivosť na úplne novej úrovni – pretože vaše pohodlie a spokojnosť sú pre nás absolútnou prioritou.


Zaujala vás táto odpoveď?
Zdieľajte to so svojimi priateľmi

Produkty spomínané v tejto odpovedi:

PI elite
PI elite
PI elite
New
Čierna

Kompresívna pooperačná podprsenka zo strečového materiálu, s bezšvovými košíčkami a zakončením a EASY-CLIP ramienkami. Dokonalá v každom detaile.

Skladom, Dátum odoslania: 19.06.2024
64,90 54,08 € bez DPH
Contact us
Tím LIPOELASTIC
Sme tu pre vás
Tel.: +421 948 992 100 (Po - Pia, 8:00 - 15:00)
Opýtajte sa

Váš email byl úspěšně přihlášen

Váš email už existuje

Při komunikaci nastala chyba, zkuste prosím přihlášení později

Váš email nebyl zadán korektně